Інтерфакс-Україна
21:51 24.05.2020

США мають намір провести саміт G7 пізніше, ніж очікувалося: в кінці червня

1 хв читати
США мають намір провести саміт G7 пізніше, ніж очікувалося: в кінці червня

Адміністрація США мають намір організувати саміт G7 у Вашингтоні в кінці наступного місяця, а не 10 червня, як очікувалося спочатку, заявив у неділю радник американського президента з нацбезпеки Роберт О'Браєн.

"Ми розраховуємо, що саміт G7 відбудеться не в віртуальному форматі в кінці червня. Тут, у Вашингтоні, ми близькі до піку, а може - вже досягли його (захворюваності коронавірусом - ІФ). І якщо, як ми очікуємо, обстановка буде це дозволяти, ми хотіли б провести цей саміт", - сказав він в інтерв'ю CBS.

"Я думаю, що лідери "сімки" дуже хотіли б зустрітися особисто, а не по відеозв'язку", - додав радник президента США Дональда Трампа. За словами О'Браєна, країни G7 позитивно відгукуються про цю ідею.

Він підтвердив, що саміт планується провести в столиці США і підкреслив, що підготуватися до такого заходу непросто. "Ми повинні всіх протестувати (на коронавірус). Також ми повинні переконатися, що здоров'ю лідерів країн тут нічого не загрожуватиме", - наголосив радник.

Він пояснив, що на все це потрібен час, і саме тому саміт вирішено провести пізніше, ніж планувалося спочатку.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: відкрито три нові освітні простори "Школи супергероїв"

Окупанти 97 раз обстріляли населені пункти Сумської області за добу, 9 жителів постраждали – обладміністрація

Україна та Ізраїль обговорили підготовку до Рош га-Шана в Умані - посольство

В Україні за підтримки Кореї буде створено навчальний центр операторів важкої техніки — Олексій Кулеба

Міносвіти вперше запроваджено формульний розподіл місць в аспірантуру

Бессент: війна в Україні завершиться за 60-90 днів, якщо Європа запровадить суттєві вторинні тарифи

Румунія скоріше не братиме участі у закритті неба над Україною, але може переглянути цю позицію – президент

Сили оборони завдали удару по Саратовському НПЗ в РФ – Генштаб ЗСУ

ГУР ліквідувало у Владивостоці окупантів, що вчиняли воєнні злочини в Україні - джерела

В Запоріжжі вже 18 поранених внаслідок нічної атаки РФ – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА