07:17 25.05.2020

Лукашенко має намір обговорити з главою КНР перспективи спільного ракетобудування

2 хв читати
Лукашенко має намір обговорити з главою КНР перспективи спільного ракетобудування

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що планує обговорити з головою КНР Сі Цзіньпіном перспективи спільного ракетобудування.

"Добре, давайте тоді на моєму рівні якимось чином найближчим часом переговоримо - я з Сі Цзіньпіном готовий переговорити на цю тему (спільне ракетобудування - ІФ). Не думаю, що це буде великою проблемою", - сказав Лукашенко в сюжеті телеканалу ОНТ, присвяченому відвідуванню президентом розробника озброєнь "ОКБ ТСП" у п'ятницю.

Таким чином глава держави відреагував на зауваження голови Державного військово-промислового комітету Білорусі Романа Головченка, що "китайські товариші, коли почали розуміти, що у нас щось виходить (у розробці ракет - ІФ) і ми знижуємо рівень залежності від них, зокрема в закупівлі елементів, почали такі східні хитрощі".

Лукашенко зазначив, що розуміє китайську сторону, "і вони, і ви бізнесмени". "Вони десь намагаються віджати. Але є ж і інші важелі", - додав він.

Як повідомлялося, під час відвідування "ОКБ ТСП" Лукашенко зажадав продовжити розробку власних ракет з дальністю ураження до 300 км, щоб піти від залежності від зарубіжних партнерів.

"Нам потрібна своя ракета. Ми не можемо створювати зброю, завдяки якій ми будемо залежати від інших країн. Ніхто нам цю зброю просто так не дасть. Це нам ще пощастило домовитися з китайцями, їм треба покланятися за це. Але далі залежності цієї не повинно бути", - сказав він.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА