Інтерфакс-Україна
17:04 25.05.2020

Із 1 червня у вишах України можливе проведення екзаменаційних сесій у групах не більше ніж 10 осіб - в. о. міністра освіти

1 хв читати
Із 1 червня у вишах України можливе проведення екзаменаційних сесій у групах не більше ніж 10 осіб - в. о. міністра освіти

Із 1 червня у закладах вищої освіти України можливе проведення екзаменаційних сесій за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, а також у групах не більше ніж десять осіб, повідомила виконувач обов'язків міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

"Що стосується проведення екзаменаційних сесій. Так, з 1 червня це можливо в закладах вищої освіти за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, а також у групах не більше ніж десять осіб. Але все це залежить від кожної окремої адміністративної території, тому що перед тим, як відбувається послаблення карантинних заходів, має бути ухвалено рішення обласною комісією ТЕБ і НС (комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій - ІФ)", - сказала вона в ефірі телеканалу "Україна 24" у понеділок.

За словами Мандзій, якщо показники в області дадуть змогу послабляти карантинні заходи, це означатиме, що з 1 червня в закладах вищої освіти можна буде продовжити освітній процес, зокрема здачу сесії.

"А також заклади вищої освіти здебільшого готові до проведення екзаменаційної сесії дистанційно", - наголосила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росію на переговорах в Туреччині можуть представляти Лавров і Ушаков

Свириденко передала в посольство США ноту, яка підтверджує завершення внутрішніх процедур щодо інвестфонду

Україна абсолютно готова до дійсно ефективного формату розмов

Делегація Росії чекатиме на українську 15 травня у Стамбулі - Пєсков

Єрмак обговорив із Рубіо перспективи мирних перемовин – Офіс президента

У Нечволодівці на Харківщині вже двоє загиблих і четверо постраждалих – Синєгубов

Трамп заявляє, що має намір скасувати санкції проти Сирії

Будинок ОСББ "Домашній затишок" у Голосіївському районі столиці планує збільшити потужність встановленої СЕС – Кличко

Рубіо та інші офіційні особи США вирушать до Стамбула на переговори України та Росії - Трамп

Двоє чоловіків поранені і пошкоджена багатоповерхівка внаслідок атаки ворожих дронів у Дніпропетровській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА