15:30 26.05.2020

Зеленський наполягає на страхуванні медиків і підтримує ідею залучення волонтерів для допомоги в дотриманні заходів безпеки

2 хв читати
Зеленський наполягає на страхуванні медиків і підтримує ідею залучення волонтерів для допомоги в дотриманні заходів безпеки

Президент України Володимир Зеленський наполягає на страхуванні всіх медиків, які борються з коронавірусом, та підтримує ідею залучення волонтерів на час виходу з карантину для допомоги в дотриманні заходів безпеки.

Як повідомляє прес-служба глави держави, на традиційній нараді з боротьби з поширенням коронавірусу було зазначено, що в Україні за останню добу кількість одужалих від COVID-19 перевищила кількість осіб, які захворіли: 341 та 339 людей відповідно.

Зеленський зазначив, що ця мінімальна перевага та зменшення кількості хворих навіть за збільшення тестувань свідчать про позитивну тенденцію на шляху до подолання епідемії.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів про новацію Італії щодо залучення волонтерів для допомоги в дотриманні заходів безпеки.

"Це дуже хороша ідея. Підтримую її втілення в Україні. Волонтери могли б нагадувати людям про потребу соціальної дистанції, носіння масок. Таким чином, виходячи з карантину, ми пам'ятали б, що загроза все ще існує й треба дотримуватися правил безпеки", - сказав на це президент.

Зеленський також порушив питання страховок для лікарів, які борються з коронавірусною інфекцією.

"Ми говорили про хороший приклад Луганської облдержадміністрації, яка застрахувала всіх медиків, котрі працюють на передовій. Я вже наголошував, що це треба втілити по всій Україні. Будь ласка, зберіть усі документи, які дадуть зрозуміти, коли наші лікарі будуть застраховані", - звернувся президент до міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА