Інтерфакс-Україна
18:32 26.05.2020

ОАСК відкрив справу та призначив засідання за позовом Нефьодова до Кабміну на 1 липня

1 хв читати
ОАСК відкрив справу та призначив засідання за позовом Нефьодова до Кабміну на 1 липня

Окружний адміністративний суд міста Києва (ОАСК) відкрив провадження та призначив на 1 липня підготовче засідання за позовом Максима Нефьодова до Кабінету Міністрів України про поновлення його на посаді керівника Державної митної служби України.

"Позивач просить суд визнати протиправним і скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України, датоване 24 квітня, "Про звільнення Нефьодова Максима Євгеновича від посади голови Державної митної служби України" та просить поновити його на цій посаді. Водночас позивач просить ОАСК стягнути на його користь суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу, виходячи з розміру його середньоденної (годинної) заробітної плати", - йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті ОАСК у вівторок.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів за поданням міністра фінансів Сергія Марченка звільнив главу Держмитної служби Нефьодова. Т.в.о. глави Держмитниці призначено керівника одного з департаментів Ігоря Муратова.

Сам Нефьодов заявив про намір оскаржити своє звільнення в ОАСК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині затримали вимагачів за погрози, побиття та шантаж викраденням дитини заради $130 тис. вигаданого боргу

Зеленський анонсував сьогодні рішення щодо комендантської години

Уряд України повинен сьогодні забезпечити всі необхідні рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії - Зеленський

Макрон має намір протягом найближчих років виділити на військові потреби додатково 36 млрд євро

Сибіга: Голову делегації МКЧХ в Україні буде викликано до МЗС для пояснень через ганебну заяву

Глава МЗС Албанії у Києві: Справедливий мир для України означає реальні гарантії безпеки, відповідальність для агресора

Росія у 2025р. викрала понад 2 млн українського зерна, потрібне посилення санкцій – глава МЗС України

Викрито зловмисників, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані батарейки під виглядом відомого бренду

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА