Інтерфакс-Україна
20:02 28.05.2020

Держмитниця має повноцінно запрацювати у форматі єдиної юрособи з 2021 року

1 хв читати
Держмитниця має повноцінно запрацювати у форматі єдиної юрособи з 2021 року

Державна митна служба України у вересні 2020 року розпочне експеримент із роботи у форматі єдиної юридичної особи, приєднавши до апарату один територіальний орган, а потім із жовтня по січень 2021-го повноцінно перейде в цей режим.

Відповідне положення містить затверджений урядом план реформування служби, свідчить урядове розпорядження на "Урядовому порталі".

Згідно з документом, митниця з серпня-2020 по січень-2021 має провести тестування з кваліфікації та оцінки доброчесності посадовців перед їх переведенням до складу Держмитниці як єдиної юрособи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА