Інтерфакс-Україна
13:07 29.05.2020

Перестрілка перевізників у Броварах: мер звинувачує Київську ОДА у відсутності діалогу

1 хв читати
Перестрілка перевізників у Броварах: мер звинувачує Київську ОДА у відсутності діалогу

У ситуації, що склалася навколо міжміських маршрутів у Броварах, винне ігнорування Київською обласною державною адміністрацією запитів на затвердження нових маршрутів, вважає міський голова Броварів Ігор Сапожко.

"Хочу зазначити, що всі міжміські маршрути затверджує Київська обласна державна адміністрація. Ми неодноразово зверталися до керівника області й начальника управління інфраструктури КОДА з офіційними листами та зверненнями щодо затвердження нового експрес-маршруту з Торгмаш до метро Лісова через Окружну дорогу. Всі звернення було проігноровано", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

"Натомість обласна адміністрація створила й затвердила інший маршрут, який повністю дублює той, що вже діє. Тому вважаю, що через відсутність діалогу між місцевими органами влади й обласною адміністрацією ситуація загострювалася щодня", - наголосив Сапожко.

Як повідомлялося, у п'ятницю, 29 травня, близько 7:15 до поліції Київської області надійшло повідомлення про перестрілку невідомих осіб. Співробітники місцевої поліції прибули на місце події, де затримали десятьох осіб зі зброєю. Їх доставили до Броварського відділу поліції.

"Затриманими є особи, котрі прибули з інших регіонів України", - повідомляють у поліції.

За попередньою версією, стався конфлікт між підприємцями, які здійснюють пасажирські перевезення, та нелегальними перевізниками.

За інформацією заступника глави МВС Антона Геращенка, троє учасників перестрілки дістали поранень із травматичної зброї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інститут омбудсмана провів з апаратом уповноваженої з прав людини в РФ обмін листами військовополонених

Вадефуль: Путін повинен довести світові, що він готовий припинити війну проти України

Нові санкції ЄС не включатимуть обмеження на імпорт російських енергоносіїв - ЗМІ

Через ворожі обстріли Донеччини загинула 1 людина, ще 6 – поранені – ОВА

За останні тижні із СЗЧ повернулося понад 1700 бійців, процес триває – директор ДБР

Бережна має намір бути присутньою на церемонії перепоховання останків, виявлених у колишньому селі Пужники

Єрмак повідомив про повернення з окупованої території ще однієї дитини

Україна та Велика Британія спільно розвиватимуть систему реабілітації українських ветеранів

Спільна українсько-польська експедиція завершує пошуково-ексгумаційні роботи у Львові - Мінкультури

Осередки пожеж на Сумщині локалізовані – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА