Інтерфакс-Україна
13:36 29.05.2020

Керівника вінницької поліції відсторонено від виконання обов’язків - Кива

1 хв читати
Керівника вінницької поліції відсторонено від виконання обов’язків - Кива

Керівництво Національної поліції України прийняло рішення про відсторонення від виконання обов’язків начальника Головного управління Національної поліції  у Вінницькій області Юрія Педоса. Його заступника – начальника кримінальної поліції та керівника оперативної служби увільнено із займаних посад, повідомив член комітету ВР з питань правоохоронної діяльності народний депутат Ілля Кива в п’ятницю.

Причиною таких управлінських рішень стали грубі недоліки і прорахунки, допущені  у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів.»

“За даними внутрішнього розслідування Національної поліції оперативні служби Вінницької області проґавили бойовиків які готувалися на розборки в Київську область, тому і не були зроблені відповідні заходи щодо запобігання стрільби і їх затримання до інциденту”, - повідомив Ілля Кива.

Керівництво Національної поліції жорстко відреагувало на найжорстокіший прорахунок в роботі і зняло всі керівництво операвного блоку Вінницькій області та начальника главку поліції області.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у Донецькій області поблизу Рівного, Виїмки та Васюківки – DeepState

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА