Інтерфакс-Україна
19:15 29.05.2020

У Держмитслужбі розпочав роботу таргетинг-центр для забезпечення достовірності декларування та сплати митних платежів

1 хв читати
У Держмитслужбі розпочав роботу таргетинг-центр для забезпечення достовірності декларування та сплати митних платежів

У Державній митній службі запрацював таргетинг-центр, який забезпечуватиме дотримання достовірності декларування та повноту оподаткування митних платежів, повідомляє ДМС на своєму сайті.

Центр створено на базі центрального апарату Держмитслужби для аналітичної та практичної підтримки митниць. 

"Таргетинг-центр обслуговуватиме робоча група фахівців Держмитслужби. Вони  мають можливість моніторити митне оформлення. У зоні уваги групи — всі митні декларації, оперативний аналіз яких дозволить звернути увагу митників на окремі ризикові операції. Таким чином можна буде попереджувати потенційні порушення митного законодавства",- йдеться в повідомленні.

Наголошується, що для декларантів жодних змін у процедурі оформлення не відбудеться. Запровадження роботи таргетинг-центру спрямоване виключно на попередження правопорушень.

Запуск таргетинг-центру посилить контроль за роботою митниць, покращить достовірність декларування і сприятиме надходженню платежів до державного бюджету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА