Інтерфакс-Україна
19:44 29.05.2020

ДБР повідомило екс-голові наглядової ради "Вектор Банку" про підозру в "виведенні" з фінустанови 28 млн грн

1 хв читати
ДБР повідомило екс-голові наглядової ради "Вектор Банку" про підозру в "виведенні" з фінустанови 28 млн грн

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань повідомили про підозру щодо заволодіння чужим майном на суму понад 28 млн грн екс-голові наглядової ради "Вектор Банку".

"Встановлено, що з 2015 року посадові особи банку, зокрема голова наглядової ради, почали механізм протиправної діяльності, за якими працівниками банку видавалися кредити підконтрольним суб'єктам господарської діяльності. Надалі, шляхом укладання фіктивних договорів купівлі-продажу цінних паперів, отримані таким чином кредитні кошти перераховувалися на рахунки пов'язаних із банком суб'єктів підприємницької діяльності, виводилися в готівку і привласнювалися учасниками злочинної схеми", - повідомляє в п'ятницю прес-служба ДБР.

За результатами діяльності зазначеної схеми посадові особи банку заволоділи коштами в сумі понад 28 млн грн.

"У разі доведення провини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна", - додали в ДБР.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США закликають країни ЄС повністю відмовитися від російських енергоносіїв і ядерних технологій

Сильний туман на заході України у ніч проти суботи та вранці, видимість 200-500 м

Військовий Нацгвардії госпіталізований після побиття п'яними парубками в центрі Івано-Франківська

Сибіга у Києві обговорить з новою главою МЗС Британії мирні зусилля та розширення оборонної співпраці

Температурний фон на вихідних майже не зміниться

Боєприпас з українського винищувача впав на будинок на Волині, відкрито кримінальне провадження

Програма Interflex забезпечила підготовку понад 60 тис. українських військових у Британії

Радник президента Польщі: Маємо інформацію про 21 дрон з РФ

Російський ракетний удар під Сумами забрав двоє життів, п'ятеро поранені

Обстріл забрав життя жительки Марганецької громади, двох чоловіків поранено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА