Інтерфакс-Україна
07:45 30.05.2020

Офіцер і діловод однієї з військових частин затримані під час отримання хабара

1 хв читати
Офіцер і діловод однієї з військових частин затримані під час отримання хабара

Начальник відділення і діловод однієї з військових частин Львівщини затримані за вимагання та одержання неправомірної вигоди розміром $ 1 тис., повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

"За даними слідства, хабар розміром $ 1 тис призначався за сприяння у визнанні громадянина непридатним до проходження військової служби в лавах Збройних сил України. Діяв вказаний майор за попередньою змовою з діловодом цієї ж військової частини, дружина якого працює в районному військкоматі", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті прокуратури Західного регіону України в п'ятницю ввечері.

Нині тривають першочергові слідчі дії, обшуки за місцем скоєння правопорушення і у військовому комісаріаті.

"За результатами їх проведення будуть вирішені питання щодо оголошення затриманим про підозру і обрання запобіжного заходу", - підсумували в прокуратурі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд – НБУ

Трамп повідомив, що минулого тижня у війні РФ проти України загинуло 7812 солдатів

Зеленський звільнив своїм указом Куцевола з посади посла у Латвії

Росія різко збільшила експорт нафти на тлі українських атак по НПЗ – ЗМІ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА