Інтерфакс-Україна
11:45 30.05.2020

За результатами першого етапу службового розслідування у Кагарлицькому відділенні поліції звільнено 10 співробітників – Нєбитов

2 хв читати
За результатами першого етапу службового розслідування у Кагарлицькому відділенні поліції звільнено 10 співробітників – Нєбитов

За результатами першого етапу службового розслідування в Кагарлицькому відділенні поліції, де було виявлено факти насильства, вже звільнено 10 співробітників, повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

"Мета службового розслідування – встановити причини та умови, що призвели до скоєння цього злочину. А головне – не допустити, щоб таке повторилося. Поліцейські, причетні до скоєння злочину, нестимуть покарання", – наводить слова Нєбитова відділ комунікації поліції в Київській області.

Також начальник ГУ Нацполіції в Київській області повідомив про перший етап службового розслідування щодо 19 співробітників. За його результатом 10 осіб із Кагарлицького відділення поліції були звільнені з лав Національної поліції України:

Як повідомлялося, 24 травня до поліції надійшло повідомлення про те, що до лікарні Кагарлика звернулася жінка, 1994 р. н., із повідомленням про побиття та зґвалтування. За її словами, до цих правопорушень причетні співробітники поліції. Першочергова перевірка повідомлення співробітниками департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції підтвердила причетність поліцейських до побиття та зґвалтування жінки, яку напередодні доставляли у відділ поліції для надання пояснень щодо крадіжок майна.

Співробітники органів внутрішньої безпеки Нацполіції затримали двох співробітників місцевого відділу поліції, нині вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Усю інформацію про інцидент передано до Державного бюро розслідувань. Розпочато кримінальне провадження за ст. 152 (зґвалтування) Кримінального кодексу України.

Представники Київського обласного управління поліції відряджені до м. Кагарлика, де здійснюватимуть керівництво місцевим відділом поліції, який був у повному складі відправлений на переатестацію після інциденту з побиттям і зґвалтуванням затриманої жінки, до чого виявилися причетні місцеві правоохоронці.

26 травня Голосіївський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді безальтернативного утримання під вартою поліцейським Кагарлицького відділення поліції Київської області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Британія обіцяє дії проти "тіньового флоту" РФ, але санкційні танкери продовжують рух через Ла-Манш

Генсек ООН попередив про "невідкладний фінансовий крах організації" через непогашені внески держав - ЗМІ

Мінфін США ввів санкції проти низки іранських посадовців

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

Генасамблея ООН закликала до олімпійського перемир’я під час Зимових ігор-2026

Звільнився директор ДЕЦ МОЗ Бабенко

Мерц застережливо відреагував на можливість участі німецьких миротворців в Україні, водночас не відкидаючи її

Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури - КМДА

Російський посланець Дмитрієв вирушає до Майамі для зустрічей з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА