Інтерфакс-Україна
14:19 01.06.2020

Авіакомпанії Belavia, LOT і WizzAir з 16 червня запустять міжнародні рейси за 14 напрямками з аеропорту "Київ"

1 хв читати
Авіакомпанії Belavia, LOT і WizzAir з 16 червня запустять міжнародні рейси за 14 напрямками з аеропорту "Київ"

Авіакомпанії Belavia (Білорусь), LOT (Польща) і WizzAir (Угорщина) з 16 червня 2020 року запустять міжнародні рейси до 10 країн із міжнародного аеропорту "Київ".

"Про свою готовність відновити міжнародні рейси з 16 червня з аеропорту "Київ" повідомили авіакомпанії Belavia, LOT і WizzAir. Рейс до Запоріжжя готова виконувати авіакомпанія "Мотор Січ", - зазначається в повідомленні на сторінці аеропорту у Facebook.

Згідно з повідомленням аеропорту, з 16 червня Belavia планує почати літати до Мінська, а LOT - до Варшави.

Авіакомпанія WizzAir планує відновити авіасполучення з дев'ятьма країнами та відкрити рейси в Біллунн (Данія), Афіни (Греція), Берлін (Німеччина), Вільнюс (Литва), Нюрнберг (Німеччина), Ларнаку (Кіпр), Відень (Австрія), Бремен (Німеччина), Ригу (Латвія), Лісабон (Португалія), Ганновер (Німеччина), Гданьськ (Польща).

Як повідомлялося, Україна з 15 червня відновить міжнародне авіасполучення, внутрішнє можуть відкрити раніше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До програми PURL вже залучено понад $2 млрд, оголошено ще $1,5 млрд – Зеленський

Усі домовленості щодо постачання систем ППО мають бути виконані до зими – Зеленський

Зеленський за тиждень до Генасамблеї ООН: Співпрацюємо з лідерами європейських країн для спільного тиску на РФ

У Генштабі ЗСУ підтвердили звільнення з посад командирів 17-го та 20-го армійських корпусів

НСАУ опротестовує механізм "мовчазної згоди" для об’єктів спадщини

Єрмак: З окупації повернули ще 16 українських дітей

ЗСУ звільнили село Панківка між Костянтинівкою і Покровськом у Донецькій області – Генштаб

Зафіксовано майже 11 тисяч застосування ворогом небезпечних хімічних речовин, постраждали 3000 військових

Окупанти обстрілами та атакою БПЛА вбили ще двох жителів Херсонщини

Житній ринок внесли до переліку об'єктів культурної спадщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА