20:47 01.06.2020

Зеленський обговорив із головою представництва ЮНІСЕФ імплементацію програми соціального захисту дітей

2 хв читати
Зеленський обговорив із головою представництва ЮНІСЕФ імплементацію програми соціального захисту дітей

Президент України Володимир Зеленський обговорив із головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лоттою Сільвандер співпрацю у сфері захисту безпеки та прав дітей, повідомляє прес-служба президента.

"Ми дуже вдячні ЮНІСЕФ за підтримку та співпрацю з Україною. Діти надихають нас робити світ кращим. У деяких наших дітей, особливо тих, хто належить до вразливих груп, є багато проблем. Нам потрібно більше програм з ЮНІСЕФ, і ми повинні докладати більше зусиль, щоб подарувати українській малечі щасливе дитинство, на яке вона заслуговує", - заявив президент під час зустрічі із Сільвандер у понеділок.

"Мені дуже приємно, що Україна приєдналася до Декларації про безпечні школи. Діти – це наше майбутнє, яким ми ризикуємо, якщо не захистимо їх належним чином", - наголосив він.

Зеленський і Сільвандер обговорили можливості соціальної підтримки дітей, які проживають за межею бідності. Сільвандер зазначила, що пандемія COVID-19 стала викликом для майбутнього дітей в Україні та світі, особливо для дітей до трьох років та дітей, яких виховують у багатодітних сім'ях і самотні батьки.

"Бідність також є часто причиною того, що багато дітей опиняються в інституціях та позбавлені права на сім'ю. Ми сподіваємось, що лідерство президента України дозволить здійснити реальні кроки для покращення життя кожної дитини в Україні. ЮНІСЕФ підтверджує готовність працювати спільно з українською владою для впровадження цих змін", - зазначила Сільвандер.

"Ми хотіли б використати інструменти менеджменту та досвід ЮНІСЕФ, щоб швидше імплементувати програму соціального захисту дітей", - резюмував Зеленський.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА