20:51 02.06.2020

Парламент посилив державні гарантії дітям-сиротам - Струневич

2 хв читати
Парламент посилив державні гарантії дітям-сиротам - Струневич

Верховна Рада України на сьогоднішньому черговому засіданні прийняла закон, який передбачає підвищення соціальних гарантій дітям-сиротам та дітям, що позбавлені батьківського піклування та перебувають під опікою чи піклуванням. 

Про це повідомив на своїй сторінці Facebook заступник голови депутатської фракції політичної партії  "Слуга народу", заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Вадим Струневич.

“Обов’язок кожної соціально-відповідальної влади захистити ту частину нашого суспільства, яка є найбільш вразливою. Перш за все, це стосується дітей, особливо тих, які залишилися без батьківської опіки. Сьогодні Верховна Рада зробила важливий крок у захисті таких дітей”, - написав він.

Вадим Струневич зазначив, що закон передбачає підвищення з 1 січня 2020 року матеріального забезпечення сімей, які опікуються дітьми-сиротами. Так, допомога держави на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, буде збільшена з 2 до 2,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, тобто більш ніж на 1 тисячу гривень на місяць, а на дітей з інвалідністю - до 3,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку (на більш ніж 3 тисячі гривень на місяць).

Він також повідомив, що цим документом парламент уніфікував принципи призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям, запровадив адресний підхід у призначенні державних соціальних допомог.

За словами Вадима Струневича, документ також передбачає виплату державної соціальної допомоги одиноким особам, які досягли 80‑річного віку та потребують постійного стороннього догляду. Вона складатиме 40 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, коштом Державного бюджету України. Таким чином, загальна надбавка для цих громадян складе більше 1170 грн на місяць.

“Я вважаю, що цей закон був край необхідним. Тому наш Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів багато працював, щоб втілити цей проект у життя”, - додат він.

Депутат нагадав, що у вересні минулого року президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким доручив Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо збільшення з 2020 року розміру державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Російські найманці на Донбасі вбили військового медика, ще двоє військовослужбовців поранені під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця

Пожежу на території меблевого підприємства в Хусті ліквідовано

Гройсман закликав ВР не голосувати за постанову Кабміну про утворення та ліквідацію районів

Із 2014 року в Криму зникло безвісти 45 осіб, доля 15 із них досі невідома

Пожежу у виробничій будівлі в Чернівцях ліквідовано

Голосування щодо глави НБУ може відбутися в п'ятницю

Зеленський виступає за максимальне посилення покарання за водіння в нетверезому вигляді, що призвело до загибелі людей

Президент і прем'єр презентували кандидатів на посади глави НБУ, АМКУ та віце-прем'єра ОПК

Разумков підписав розпорядження про проведення ще одного позачергового засідання ВР у вівторок

У світі все більше людей страждають від голоду, в 2020р ситуація погіршиться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА