20:32 03.06.2020

На Чернігівщині не планують третьої хвилі послаблення карантину через зростання кількості хворих

2 хв читати
На Чернігівщині не планують третьої хвилі послаблення карантину через зростання кількості хворих

Третя хвиля послаблення карантину в Чернігівській області найближчим часом не проводитиметься через суттєве зростання кількості хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 в регіоні в останні дні, повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації в середу.

"За останні дні кількість хворих у регіоні суттєво зросла: 25 травня було зафіксовано 130 випадків, а 3 червня маємо 218 випадків. Штаб рекомендує не вводити третю хвилю послаблення карантину в регіоні. Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на місцях мають постійно контролювати стан захворюваності та ухвалювати за необхідності рішення про посилення карантину", - сказав заступник голови обладміністрації Андрій Подорван за підсумками проведеного в середу засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації.

На засіданні проаналізували стан захворюваності на COVID-19, а також причини збільшення кількості випадків інфікування жителів області коронавірусом в останні дні. У повідомленні наголошується, що на сьогодні в Чернігівській області 218 випадків інфікування, з них 86 у місті Чернігові, при чому за останні дні кількість випадків зросла в півтора раза. В закладах охорони здоров'я перебувають 24 хворих, зокрема, 17 - в Чернігівській міській лікарні №2.

3 червня рішенням керівника робіт із ліквідації надзвичайної ситуації осередками спалаху захворювання визнали селище Михайло-Коцюбинське (чотири випадки захворювання) і село Старий Білоус (три випадки) у Чернігівському районі. Штаб доручив провести повний комплекс епідеміологічних робіт на місцях.

За даними Міністерства охорони здоров'я України, Київ і чотири області України станом на 3 червня не відповідають критерію інцидентності, а ще три області - критерію охоплення тестуванням для переходу на другий етап ослаблення карантину, проте Чернігівської області серед них немає, тобто критеріям для послаблення карантину вона відповідає. Зокрема, нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення було 6,67 (критерій інцидентності), тоді як він має бути менше ніж 12, а показник охоплення тестуванням становить 28,59 на 100 тисяч осіб, тоді як він має бути більше ніж 12.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон

Через нічний ворожий авіаудар по Дергачах постраждали 4 жінки – Синєгубов

Окупанти обстріляли дев'ять населених пунктів Запорізької області

Зустрічі Трампа з Зеленським та Путіним відбудуться "дуже скоро" – Білий дім

Внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини загинули дві людини, ще дві постраждали - Прокудін

Війська РФ за добу втратили 1300 осіб та 140 од. техніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА