21:37 03.06.2020

Зеленський проінспектував роботу лабораторії мікробіологічних досліджень у Хмельницькій області

2 хв читати
Зеленський проінспектував роботу лабораторії мікробіологічних досліджень у Хмельницькій області

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Хмельницьку область проінспектував роботу і оснащення лабораторії мікробіологічних досліджень, а також обговорив питання доплат медикам, які працюють з Covid-19.

Як повідомляє прес-служба Офісу президента, Зеленський оглянув лабораторію головного управління "Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України" і приміщення, де приймають зразки біоматеріалу, відібрані для тестування на наявність Covid-19. Співробітники показали президенту медичну техніку, зокрема ампліфікатор, придбаний для центру меценатами.

Також Зеленський поцікавився ситуацією з виплатами доплат до заробітних плат медикам, які працюють з Covid-19 і обговорив з медперсоналом проблеми, які необхідно вирішити найближчим часом для підготовки до можливої другої хвилі поширення коронавірусної хвороби Covid-19.

Зі свого боку, заступник міністра охорони здоров'я України, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко поінформував, що гроші в казначействі на такі виплати є, і вже підписані відповідні кошториси.

"Незабаром медики отримають передбачені законом доплати", - йдеться в повідомленні.

Зеленський наголосив на необхідності "все перевіряти".

"Навіть коли гроші знайшли, вони не доходять до лікарів. І це по всій країні. Все треба вручну нам перевіряти з головним санітарним лікарем. Це неправильно. Треба точно знати, що гроші доходять", - підкреслив глава держави.

Крім того, співробітники центру поінформували про брак професійних кадрів. Зокрема, про наявність проблеми з підготовкою лаборантів, які працюють над мікробіологічними дослідженнями.

За словами Ляшка, в останні роки в Україні взагалі не готували відповідних фахівців.

Зеленський закликав працівників лабораторії оперативно повідомляти про можливі проблеми, які виникають в роботі.

"Це дуже важливі речі. Поки не збудуємо систему в країні, будемо так спілкуватися", - зазначив президент.

Як повідомлялося, Зеленський 3-4 червня перебуває з робочою поїздкою у Хмельницькій області.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА