11:31 04.06.2020

У Києві відновили роботу спортивні школи й дозволили спортивно-масові заходи

2 хв читати
У Києві відновили роботу спортивні школи й дозволили спортивно-масові заходи

На початку тижня відбулося ослаблення протиепідемічних заходів у закладах фізичної культури і спорту міста Києва, а також дозволено проведення спортивних, молодіжних і спортивно-масових заходів, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"Обов’язковою умовою залишається одночасне перебування у закладі не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали для індивідуальних занять та однієї особи на 5 квадратних метрів площі зали для групових/командних занять (не більше 10 осіб у групі). Працівники та відвідувачі обов’язково повинні мати при собі захисну маску чи респіратор", - йдеться в оприлюдненому в четвер повідомленні.

Крім того, дозволено проведення спортивних, молодіжних і спортивно-масових заходів, зокрема масових тренувань на відкритих майданчиках і спортивних змагань. Важливим є те, що участь у таких заходах можуть брати не більше ніж 50 осіб, окрім заходів, які передбачають перебування учасників протягом тривалого періоду на одній території.

"Попри відновлення роботи спортивних закладів, ми наголошуємо на тому, що карантин триває і необхідно дотримуватися особистої гігієни та дезінфекції рук. Ми слідкуємо за тим, аби адміністрації спортивних шкіл дотримувалися всіх правил та рекомендацій та створювали належні умови для забезпечення проведення навчально-виховного процесу під час карантину", - зазначила в.о. директора Департаменту молоді та спорту Людмила Панченко.

"Також дозволено функціонування басейнів для навчально-тренувальних груп та індивідуального відвідування. Такі заняття проводяться за умови дотримання норм одночасного перебування на одній доріжці", - йдеться в повідомленні.

У всіх зонах проведення занять і масово-спортивних заходів розміщено додаткові місця для обробки рук антисептиками, паперові рушники та контейнери для їх утилізації. А перед початком тренувань або під час заходу обов'язково вимірюють температуру працівникам і відвідувачам.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА