Інтерфакс-Україна
17:14 04.06.2020

Україна та Румунія домовилися про активізацію діалогу з питань нацменшин - МЗС

1 хв читати
Україна та Румунія домовилися про активізацію діалогу з питань нацменшин - МЗС

 

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і міністр закордонних справ Румунії Богдан Ауреску під час телефонної розмови домовилися про активізацію діалогу з питань національних меншин, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Міністри домовилися про активізацію діалогу з питань національних меншин, зокрема продовження VII засідання змішаної українсько-румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин, та відновлення переговорів щодо укладення протоколу про співробітництво в галузі освіти між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національної освіти Румунії", - йдеться в повідомленні відомства.

Міністри також обговорили перспективи двостороннього політичного діалогу на вищому рівні, подальшого розвитку торгівлі, інвестицій, прикордонної інфраструктури та енергетичної сфери.

Глави МЗС окремо зупинилися на питаннях військово-технічного співробітництва з наголосом на підтриманні безпеки в регіоні Чорного моря.

Крім того, сторони погодилися, що європейські країни мають бути солідарними в питанні протидії спробам Російської Федерації "легалізувати" тимчасову окупацію українських земель.

Кулеба також подякував румунській стороні за пропозицію надати Україні гуманітарну допомогу для протидії поширенню COVID-19.

На запрошення Ауреску глава МЗС України висловив готовність відвідати Румунію з візитом.

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

Миру не буде, поки в Ірану є ядерна зброя, заявив Трамп

Трамп обговорив з Путіним конфлікт Ізраїлю та Ірану, значно менше говорили про війну Росії та України

Макрон закликав Пезешкіана утриматися від ескалації з Ізраїлем

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

Велика Британія перекидає літаки на Близький Схід для підтримки регіональної безпеки – Стармер

Зеленський повідомив про звільнення Андріївки на Сумщині

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА