Інтерфакс-Україна
07:30 05.06.2020

Російські найманці 14 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали

1 хв читати
Російські найманці 14 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали

За минулу добу російські найманці 14 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали, повідомили в прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил.

"За минулу добу збройні формування Російської Федерації 14 разів порушили режим припинення вогню і обстріляли наші позиції з заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібрів 120 мм, а також протитанкових ракетних комплексів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї ... Втрат серед воїнів ОС в результаті ворожих обстрілів не було", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці штабу ООС у соцмережі Фейсбук у п'ятницю вранці.

Обстрілу піддалися наступні населенні пункти: Красногорівка, Богданівка, Чермалик, Павлопіль, Кам'янка, Авдіївка, Новолуганське, Оріхове.

"З початку поточної доби російські збройні формування в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" обстріляли зі стрілецької зброї наші опорні пункти неподалік Новоолександрівки. За поточну добу втрат серед українських захисників немає", - підсумували в штабі ООС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чорноморськ без світла після ударів РФ, є постраждалі, критична інфраструктура працює на генераторах - мер

Кабмін дозволив під час тривалого перебування школярів в укриттях заміняти гаряче харчування на готові продукти з буфету

Сили оборони збили 87 ворожих БПЛА, зафіксовано влучання 22 дронів на 12 локаціях

Кабмін запровадив фінансову підтримку провідних українських наукових видань

Внаслідок російських обстрілів і дронових атак на Херсонщині загинули двоє людей, восьмеро поранені

Кабмін погодив проект по внесенню до реєстру громади відомостей про місце проживання постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Генштаб зафіксував впродовж доби 217 бойових зіткнень

Кабмін пропонує встановити відповідальності за порушення безпеки здоровʼя працівників у вибухонебезпечному середовищі

Внаслідок атаки дронів РФ на Одещині без світла залишились понад 30 тис. абонентів

Через російські атаки рух поїздів до Сумщини організовано зміненими маршрутами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА