12:46 05.06.2020

46,1% українців виступають за інтеграцію в ЄС, 41,9% - за вступ до НАТО - опитування КМІС

2 хв читати
46,1% українців виступають за інтеграцію в ЄС, 41,9% - за вступ до НАТО - опитування КМІС

46,1% українців вважають, що країна має прагнути до вступу до Європейського Союзу, 13,1% - до Євразійського економічного союзу, 28,3% - за неприєднання до жодного із союзів.

Згідно з даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 26 до 30 квітня і презентованого на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна", 41,9% українців вважають, що Україна має прагнути бути членом НАТО, 34,7% - нейтральною державою, 12% - членом ОДКБ (Організації Договору про колективну безпеку).

За умови надання наразі їм громадянства США або ЄС, 27,1% виїхали б туди жити, 65,1% - відмовилися б. До Росії виїхали б 6,3% за 86,3% тих, що відмовилися б. За "бонусу" у вигляді "$100 тис. підйомних" до РФ виїхали б 11,2% опитаних, 80,2% - відмовилися б.

Опитування КМІС проводили з 26 до 30 квітня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Під час опитування проведено 1500 інтерв'ю.

Вибірка репрезентативна для дорослого населення України (віком 18 років і старше). До вибірки не входять території, тимчасово неконтрольовані владою України, - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2.6% для показників близьких до 50%, 2.2% - для показників близьких до 25%, 1,7% - для показників близьких до 10%, 1,1% - для показників близьких до 5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВР може голосувати щодо призначення Уруського та Піщанської на позачерговому засіданні в середу

"Укрзалізниця" доручила керівництву івано-франківського вокзалу відновити фасад у стислі терміни

У ВООЗ попереджають про неможливість у найближчому майбутньому повернутися у світі "до нормального життя" після коронавірусу

Понад 20 штатів оскаржать у суді рішення адміністрації США анулювати візи для частини іноземних студентів

ВР може призначити главу НБУ на позачерговому засіданні в п'ятницю

Російські найманці на Донбасі вбили військового медика, ще двоє військовослужбовців поранені під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця

Пожежу на території меблевого підприємства в Хусті ліквідовано

Гройсман закликав ВР не голосувати за постанову Кабміну про утворення та ліквідацію районів

Із 2014 року в Криму зникло безвісти 45 осіб, доля 15 із них досі невідома

Пожежу у виробничій будівлі в Чернівцях ліквідовано

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА