Інтерфакс-Україна
07:34 06.06.2020

Франція не буде вводити повторну загальну ізоляцію навіть у разі другої хвилі Covid-19

2 хв читати
Франція не буде вводити повторну загальну ізоляцію навіть у разі другої хвилі Covid-19

При різних сценаріях подальшого розвитку епідемії коронавірусу у Франції, наукова рада з боротьби з Covid-19 не передбачає повторного режиму ізоляції, повідомив голова ради Жан-Франсуа Дельфрессі виданню Le Parisien у п'ятницю.

"Що б не сталося, не можна буде повторити повсюдну ізоляцію у Франції", - заявив учений.

"Перший раз вона була необхідною, у нас не було вибору, але ціна, яку доводиться платити, занадто висока", - пояснив Дельфрессі.

Разом із тим він зазначив, що "вірус, як і раніше, циркулює країною", і новий сплеск епідемії восени можливий. Тому, на його думку, влада повинна підготувати "великий превентивний план".

Наукова рада з боротьби з Covid-19 передбачає чотири сценарії подальшого розвитку санітарної кризи, але повторний режим ізоляції всього населення не пропонується в жодному з них. Він відкидається навіть у разі повторної хвилі епідемії.

Раніше фінансова група Cofidis опублікувала аналіз купівельної спроможності населення, згідно з яким приблизно четверо французів з десяти (41%) заявляють, що понесли втрати в результаті економічної кризи, спровокованої пандемією Covid-19.

Це, насамперед, торкнулося найбільш вразливої категорії активного населення - дрібних комерсантів і підприємців, робітників.

Явна більшість французів вважає, що їхня купівельна спроможність не покращиться в найближчі місяці. Таких, за даними Cofidis, майже 80%.

На думку 62% опитаних, їх фінансовий стан погіршуватиметься. Стурбовані своїм професійним майбутнім 48%.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головний маршал авіації Британії закликав посилити підготовку до можливої загрози з боку РФ — ЗМІ

Німеччина представила 10-пунктовий план поглиблення підтримки оборони України - ЗМІ

Український криголам "Ноосфера" вперше працює за Південним полярним колом

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА