Інтерфакс-Україна
08:51 06.06.2020

США скасували заборону на польоти китайських авіакомпаній в американські аеропорти

1 хв читати
США скасували заборону на польоти китайських авіакомпаній в американські аеропорти

Мінтранс США скасував заборону на рейси китайських авіакомпаній в американські аеропорти, який повинен був почати діяти з 16 червня, повідомила центральна китайська газета "Женьмінь жибао".

Заборона була знята після того, як Китай 4 червня оголосив про відкриття низки аеропортів найбільших міст країни для польотів іноземних авіакомпаній, які на свій розсуд можуть вибрати маршрут і здійснювати по одному рейсу на тиждень. Раніше через загрозу коронавірусу китайські аеропорти були закриті для більшості іноземних, зокрема, американських авіаперевізників.

За повідомленням місцевих ЗМІ, у міру відновлення економіки після епідемії коронавірусу активно зростає кількість авіапасажирів усередині самого Китаю. Так, минулої п'ятниці китайські авіакомпанії здійснили 11 тис. 333 рейси і перевезли 1 млн 36 тис. пасажирів, відновивши показник того ж періоду минулого року на 61,5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Росія не хоче референдуму, і буде знаходити постійні причини, щоб не було припинення вогню

Зеленський про можливість розміщення військ США: ми це проговорюємо, але рішення приймає країна

Зеленський анонсував ще одну зустріч радників з нацбезпеки 7 січня, після зустрічі лідерів

Кабмін затвердив оновлений склад правління АТ "Укрзалізниця" на чолі з Перцовським

Окупанти знову атакували припортову структуру Одещини, спалахнув резервуар з олією, пожежу вже ліквідували – ОВА

Громадян, які прибувають до ТЦК під час мобілізації, годуватимуть як у ЗСУ за державний рахунок - Міноборони

Головний омбудсман Туреччини підтвердив передачу РФ списків зниклих безвісти, а також тяжкопоранених військовополонених - Лубінець

Міжвідомча робоча група затвердила проєкт Нацпрограми адаптації законодавства України до права ЄС

Майже 2,5 тис. родин отримали послугу "Муніципальна няня" у 2025р - Мінсоцполітики

Зеленський: зустріч радників з нацбезпеки Коаліції охочих планується 3 січня в Україні, лідери можуть зустрітися 6 січня у Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА