Інтерфакс-Україна
13:08 08.06.2020

Міноборони України очікує постачання 27 апаратів ШВЛ, - санлікар

2 хв читати
Міноборони України очікує постачання 27 апаратів ШВЛ, - санлікар

Міністерство оборони України очікує постачання 27 апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) для лікування військовослужбовців, які хворіють на COVID-19, повідомив головний санітарний лікар Міністерства оборони України Сергій Моргун.

"На сьогодні медичну службу забезпечено таким: масками медичними хірургічними - майже 1 млн 250 тис. одиниць, респіраторами класу FFP3 - 60 тис. од., респіраторами класу FFP2 - 33 тис. од., експрес-тестами на COVID-19 - 3 тис. 250 од., захисними окулярами - 1 тис. 400 од., а також очікується постачання 27 апаратів штучної вентиляції легень", - сказав він під час онлайн-брифінгу в понеділок.

Моргун зазначив, що триває робота зі створення необхідного запасу медико-санітарного господарського майна, дезінфекційних засобів, необхідних лікарських засобів, засобів індивідуального захисту, костюмів біозахисту, респіраторів, інфрачервоних термометрів, захисних окулярів та іншого майна, необхідного для проведення експрес-діагностики та лабораторних обстежень військовослужбовців.

"Визначено також можливості закладів охорони здоров'я в системі Збройних сил України щодо надання медичної допомоги інфекційним хворим і місця для проведення обсервації, ізоляції військовослужбовців при масовому надходженні хворих на COVID-19 військовослужбовців. Визначено спеціальні санітарні транспортні засоби, шляхи евакуації та особливості евакуаційних заходів при виявленні хворих на COVID-19 військовослужбовців. Проводиться повний комплекс протиепідемічних заходів, зокрема дезінфекційних, проводиться дезінфекція шляхом зрошення двічі на день у місцях загального користування, таких як контрольно-пропускні пункти, туалети, душові, умивальники, пункти харчування тощо", - додав він.

Як повідомлялося, станом на 10:00 8 червня у Збройних силах України хворіє 142 людини на гостру респіраторну хворобу COVID-19, викликану коронавірусом SARS-CoV-2. Загалом за час пандемії у ЗСУ одужали - 143 людини, летальних випадків - чотири. На ізоляції (зокрема самоізоляція) перебувають 618 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Офіс генпрокурора закликає нікому не надавати реквізити банківських карток і коди, щоб вберегтися від шахрайських кол-центрів

Вчорашнє повідомлення про Чернишова було помилкою апарату, ніхто із суддів не брав участі у погодженні публікації - АП ВАКС

Центральна роль ЄС в забезпеченні миру для України має бути прописана в майбутній угоді – єврокомісар Домбровскіс

Чотири дитини загинули в пожежі на Черкащині, матері повідомлено про підозру

Зеленський підписав закон щодо перепоховання загиблих військовослужбовців, які захищали Україну

Глава МЗС Латвії наголосила на необхідності трансатлантичної єдності для досягнення сталої угоди щодо миру в Україні

Сили оборони України уразили військові цілі та об’єкти ВПК Росії – Генштаб ЗСУ

Корнієнко та заступниця генсекретаря НАТО Шекерінська обговорили посилення військової допомоги Україні

НКРЕКП закликала учасників ринку інформувати стосовно труднощів з приєднанням генеруючих установок до мереж

Качка щодо заяв Орбана про фіндопомогу Україні: Позиція Угорщини не змінилася, ми послідовно працюємо з ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА