Інтерфакс-Україна
07:33 09.06.2020

На Донбасі за минулу добу поранений український військовослужбовець, зафіксовано 11 обстрілів

2 хв читати
На Донбасі за минулу добу поранений український військовослужбовець, зафіксовано 11 обстрілів

За минулу добу російські найманці на Донбасі здійснили 11 обстрілів українських позицій, внаслідок чого поранення отримав військовослужбовець Збройних сил України, з початку поточної доби зафіксовано 4 обстріли, повідомили в прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил.

"Унаслідок обстрілу з боку агресора один військовослужбовець об'єднаних сил отримав поранення", - йдеться в ранковому зведенні на сторінці штабу в Фейсбуці у вівторок.

Зокрема, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" російські найманці здійснили обстріл позицій ООС неподалік Новотроїцького з використанням 82-мм мінометів і станкових протитанкових гранатометів. Такі ж гранатомети були задіяні поблизу Мар'їнки.

Українські позиції у Водяного обстріляли з автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів, а захисників Богданівки з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" російські найманці двічі відкривали вогонь по опорних пунктах ООС поблизу Оріхового. Для обстрілів застосовувалися міномети калібру 120-мм, гранатомети різних систем і стрілецька зброя.

По позиціях неподалік Новолуганського двічі вівся вогонь з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї, а по околицях Новоолександрівки - з ручних протитанкових гранатометів. У Хутора Вільного і Майського були застосовані гранатомети різних систем і стрілецька зброя.

За даними української розвідки, 8 червня було знищено трьох російських найманців.

У штабі зазначили, що з початку поточної доби режим припинення вогню був порушений 4 рази.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" російські найманці вели вогонь з мінометів калібру 120-мм і гранатометів різних систем по українським опорним пунктам неподалік Оріхового. Також гранатомети різних систем застосовувалися поблизу Новолуганського і Шумів.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" зі станкових протитанкових гранатометів були обстріляні оборонні укріплення на підступах до Мар'їнки.

"За поточну добу втрат серед наших захисників немає. Ситуація в районі проведення операції надійно контролюється об'єднаними силами", - додали в штабі.

 

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА