Інтерфакс-Україна
08:20 09.06.2020

У ДТП в Житомирській області загинули четверо людей, серед них дитина, ще двоє госпіталізовані

1 хв читати

У результаті дорожньо-транспортної пригоди поблизу с. Скребеличі Овруцького району (Житомирська обл.) загинули троє дорослих та одна дитина, ще двох госпіталізували, повідомили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.

"8 червня 10.11 поблизу с. Скребеличі Овруцького району на автодорозі Оріхове-Словечно в результаті зіткнення двох легкових автомобілів, загинули чотири людини (з них 1 дитина 2018 р.н.), двох з різними ступенями важкості госпіталізовано до лікарні", - йдеться в повідомленні на сайті відомства у вівторок уранці.

Від ДСНС для деблокування загиблих залучалися 4 працівників особового складу та 1 одиниця техніки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Ірану перебуває в контакті з Віткоффом для обговорення ситуації в країні - ЗМІ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

Можливі тимчасові порушення доступу до окремих реєстрів Мін'юсту – НАІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА