08:25 09.06.2020

КНДР вирішила перервати всі міжкорейські контакти

2 хв читати
КНДР вирішила перервати всі міжкорейські контакти

Влада КНДР оголосила, що пізніше у вівторок припинить контакти з Сеулом за всіма наявними каналами зв'язку, повідомляє агентство "ЦТАК".

У Пхеньяні пояснили, що не бачать сенсу в яких би то не було переговорах із Південною Кореєю і в майбутньому мають намір ухвалити додаткові рішення, які обмежуватимуть взаємодії.

"Дійшли до такого висновку, що нам більше нічого обговорити за столом переговорів із владою Південної Кореї, яка викликає з часом тільки розчарування", - йдеться в повідомленні "ЦТАК".

Згідно із заявою, оприлюдненою агентством, 8 червня на засіданні для огляду роботи відділів із південнокорейських справ заступник голови ЦК ТПК Кім Ен Чхор і перший заступник завідувача відділу ЦК ТПК Кім Е Чен наголосили на необхідності послідовного розвороту південнокорейських справ "у справи з ворогами". Під час засідання вони дали вказівку насамперед повністю вимкнути всі комунікаційні лінії між Північчю та Півднем.

Уточнюється, що всі лінії комунікації буде відключено 9 червня в полудень.

"Нинішні заходи є кроком першого етапу після ухвалення рішення про повне блокування всіх просторів для контакту з елементами Південної Кореї та ліквідації непотрібних речей", - наголошується в повідомленні "ЦТАК".

Такий крок послідував після того, як декілька днів тому КНДР висловила протест у зв'язку з тим, що з території Південної Кореї активісти закинули на північнокорейську територію пропагандистські листівки.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА