Інтерфакс-Україна
12:17 09.06.2020

У Києві п'яний молодик проник до резиденції іноземного посла, вкрав ключі від позашляховика і влаштував ДТП на Андріївському узвозі

2 хв читати
У Києві п'яний молодик проник до резиденції іноземного посла, вкрав ключі від позашляховика і влаштував ДТП на Андріївському узвозі

У Києві правопорушник у стані сп'яніння проник до резиденції посла іноземної держави, викрав ключі від позашляховика і протаранивши ним ворота зник, проте вже через декілька хвилин правоохоронці розшукали втікача, а за фактом події розпочали кримінальне провадження.

"Близько 9-ої години до столичної поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий заволодів іномаркою із резиденції на вулиці Гончаренка, що у Подільському районі. На адресу негайно виїхала слідчо-оперативна група Головного та районного управлінь поліції та кінолог зі службовим собакою", - повідомляє у вівторок прес-служба ГУ Нацполіції України в Києві.

За інформацією начальника столичного главку поліції Андрія Крищенка, на місці правоохоронці встановили, що незнайомець перестрибнув через паркан, викрав із резиденції посла ключі й запустив двигун позашляховика "Міцубісі Паджеро". Далі зловмисник автомобілем на ходу зніс ворота і поїхав у невідомому напрямку. На Андріївському узвозі він потрапив у ДТП і зник, залишивши авто.

"Завдяки оперативному реагуванню та злагодженим діям поліцейських, службовий собака взяв слід, завдяки чому викрадача затримано неподалік автівки. Ним виявився місцевий житель, 1999 року народження, який за зовнішніми ознаками перебуває у стані сп’яніння. На місці працюють поліцейські і документують цей злочин", - повідомив Крищенко.

Підозрюваного затримано, за цим фактом слідчий відділ Подільського управління поліції розпочав кримінальне провадження за ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Іран розглядає пропозицію США щодо відновлення ядерних переговорів – ЗМІ

Україна розглядає можливість розширення співпраці з ATEF Group у сфері відновлення енергетичної інфраструктури – Міненерго

США вимагають від Японії та Австралії визначити власну роль у разі війни за Тайвань - ЗМІ

Трамп розглядає надання нового фінансування для України — ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок негоди на Харківщині зросла до п’яти – ДСНС

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА