Інтерфакс-Україна
21:06 09.06.2020

Міністр фінансів Португалії йде у відставку, не залишиться главою Єврогрупи на другий термін

1 хв читати
Міністр фінансів Португалії йде у відставку, не залишиться главою Єврогрупи на другий термін

Міністр фінансів Португалії Маріу Сентену оголосив про відхід у відставку з цієї посади і намір покинути пост голови Єврогрупи після закінчення своїх повноважень.

"Мій термін на посаді голови Єврогрупи закінчується 13 липня 2020 року. У четвер я проінформую колег з Єврогрупи про своє рішення не претендувати на другий термін, з 15 червня я піду з поста міністра фінансів Португалії", - написав Сентену в своєму мікроблозі в Twitter.

Прем'єр-міністр Португалії Антоніу Кошта сказав, що Сентену залишає уряд за власною ініціативою. Португальські ЗМІ повідомили, що він розраховує зайняти пост глави Банку Португалії (ЦБ країни).

 

 

ОСТАННЄ

Вночі знешкоджено 406 засобів повітряного нападу ворога з 452

Зеленський: Треба зупинити війну, натиснувши на Росію, відсутність тиску дає війні забирати життя - це співучасть і відповідальність

Навчальний центр ЗАЕС вчетверте з початку року атакували БПЛА

Під час російського обстрілу постраждала бібліотека в Києві, загалом за час вторгнення пошкоджено 808 бібліотек

Вночі Росія "відповіла" на знищений літак атакою на мирних жителів в Україні - Сибіга

Шмигаль після російського обстрілу: Світ має посилювати тиск і бити санкціями по важливих секторах економіки агресора

Мін'юст: відсутнє чітке нормативне регулювання можливості для заброньованих виїжджати за кордон під час відпустки

Внаслідок нічної атаки в Чернігові постраждали четверо людей, пошкоджено житлові будинки, в оселях немає світла

УЗ планує відновити рух на пошкодженій обстрілами РФ ділянці під Києвом протягом доби

Росія вночі запустила по Україні 407 дронів та 44 ракети – речник ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА