Інтерфакс-Україна
21:24 09.06.2020

Кабмін готовий до кінця тижня представити оновлену програму дій, проситиме Раду підтримати її 18-19 червня

1 хв читати
Кабмін готовий до кінця тижня представити оновлену програму дій, проситиме Раду підтримати її 18-19 червня

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з членами Кабінету міністрів України, представниками парламентських комітетів і керівництвом правоохоронних органів повідомив, що уряд готовий до кінця цього тижня представити оновлений варіант програми дій.

Як повідомляє прес-служба глави держави, він нагадав, що Верховна Рада не підтримала першу редакцію Програми діяльності Кабінету міністрів України.

"Парламентські комітети висловили численні зауваження та пропозиції. Багато критики надійшло від депутатів "Слуги народу". Як повідомив прем'єр-міністр, уряд уважно опрацював усі конструктивні пропозиції та готовий на цьому тижні представити парламенту оновлену Програму дій уряду 2.0", - заявив на зустрічі Зеленський .

Одночасно прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що Кабмін буде просити винести нову програму дій на розгляд парламенту і підтримати її 18-19 червня.

За його словами, документ доопрацьований з урахуванням пропозицій усіх комітетів, завдань політичної програми президента України Володимира Зеленського та партії "Слуга народу", а також указів глави держави і зауважень від комітетів.

"Це структурний документ, який складається з двох розділів. Перший - це антикризовий розділ. Другий - довгострокові пріоритети діяльності уряду. Кожен із розділів збігається з тими напрямками стратегії, які є в міністерствах. Кожен розділ містить очікувані результати і показники, як і годиться для такої програми", - зазначив Шмигаль.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА