Інтерфакс-Україна
12:36 10.06.2020

Слідчі намагалися вручити Порошенку підозру, він залишив ДБР

1 хв читати
Слідчі намагалися вручити Порошенку підозру, він залишив ДБР

Співробітники Офісу генпрокурора намагалися вручити підозру п'ятому президентові України, народному депутатові Петру Порошенку в приміщенні Державного бюро розслідувань, повідомив його адвокат Ілля Новіков.

"Насправді був план вручити Порошенку повідомлення про підозру. Щойно ми з колегами зайшли до кабінету слідчого, ще до того, як розпочався допит, до нас підійшов співробітник Офісу генпрокурора, до речі, не назвавши свої повноваження... і спробував вручити підозру. Оскільки це не було згідно із законом і процедурою, ми відмовилися спілкуватися з цією людиною, і зараз Петро Порошенко залишив приміщення ДБР", - сказав Новіков на виході з ДБР.

Адвокат наголосив, що повноваження на вручення підозри має лише генеральний прокурор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін звільнив члена ліквідованої КРАІЛ Яхнія

Зеленський про нічні обстріли РФ: Це ще одна причина запровадити максимальні санкції

Окупанти вночі атакували Україну 103 безпілотниками, знешкоджено 74, є 16 влучань

Генштаб ЗСУ повідомив про ураження установки ОТРК "Іскандер" у РФ

У Вашингтоні Єрмак провів зустрічі для зміцнення підтримки України

Один цивільний загинув, п'ятеро людей зазнали поранень у Донецькій області

Комітет Ради рекомендував змінити радянський напис на пам'ятнику Лесі Українки на Байковому кладовищі і провести реставраційні роботи

У Брюсселі міністри оборони НАТО визначать показники витрат на оборону, які будуть схвалені лідерами на саміті в Гаазі

Окупанти скинули на центр Херсона 4 КАБи, постраждала будівля обладміністрації та двоє літніх чоловіків

Оборонна підтримка України за "данською моделлю" масштабуватиметься до 1,3 млрд євро вже у 2025 р. - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА