Інтерфакс-Україна
17:31 10.06.2020

У разі встановлення екіпажу "Бука", з якого було збито МН17, так само як і серед командування в РФ, цю інформацію буде залучено до справи в суді - прокурор

1 хв читати
У разі встановлення екіпажу "Бука", з якого було збито МН17, так само як і серед командування в РФ, цю інформацію буде залучено до справи в суді - прокурор

У разі встановлення членів екіпажу ЗРК "Бук", з якого було збито рейс МН17, так само як і відповідальних серед командування в Росії, цю інформацію буде залучено до справи, яку вже розглядають у суді в Нідерландах.

Про це в середу в рамках другого блоку попередніх слухань у справі про збитий МН17, які відбуваються в судовому комплексі Схіпголу в Нідерландах, заявив представник прокуратури Тейсі Бергер (Thijs Berger).

"З матеріалів видно, що в процесі стрільби по МН17 також брали участь інші, крім чотирьох підозрюваних. Насамперед це, звісно, екіпаж "Бука", але, ймовірно, також і з командування в Російській Федерації. Спільна слідча група все ще веде слідство. Ми додамо відповідні результати цього розслідування, якщо їх буде встановлено, до файлу в цьому процесі", - зазначив Бергер.

При він цьому згадав "підбурювання" з боку Російської Федерації, оскільки "обвинувачені мали працювати з однією або декількома невідомими особами в РФ, щоб віддати наказ команді "Бука" збити літак".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на цивiльному підприємстві через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові - мер

Електропостачання усім жителям Харківщини, які залишилися без світла через негоду 12 липня повністю відновлено - ОВА

Харків під атакою ворожих БпЛА - мер

Келлог обговорив з міністром оборони Великої Британії співпрацю у досягненні миру в Україні

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА