15:49 11.06.2020

Клініки першої хвилі зможуть прийняти досить велику кількість пацієнтів із COVID-19 - Шмигаль

2 хв читати
Клініки першої хвилі зможуть прийняти досить велику кількість пацієнтів із COVID-19 - Шмигаль

Клініки першої хвилі в разі необхідності готові прийняти досить велику кількість пацієнтів із COVID-19, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Перша хвиля медсистеми в разі потреби готова прийняти досить велику кількість людей, які потенційно можуть захворіти", - сказав прем'єр під час прес-конференції на тему "100 днів уряду" в Києві в четвер.

За його словами, нині клініки, визначені для надання меддопомоги пацієнтам з COVID-19, уже достатньою мірою забезпечені персоналом, лікарськими засобами та ЗІЗ.

"Забезпечення медичної системи медичними засобами, ЗІЗ: коли ми створили першу аналітичну систему, було менше ніж 40% наповнення лікарень першої хвилі ЗІЗ і лікарськими засобами, вони менше ніж на 61% були забезпечені медперсоналом і лікарями. Сьогодні ці показники коливаються вже між 70-80%", - сказав він.

Шмигаль наголосив, що "в суспільстві немає паніки, медики морально підготовлені й отримують 300% виплат, з якими були труднощі в березні, тому що система не була готова до таких речей".

"Ми власне переходили до нової реформованої моделі управління медичною системою і оплатою медичних послуг, але уряд виконав свої зобов'язання. Наразі виплати здійснюються вже на системній основі через механізми тарифів НСЗУ, медики, які стикаються з COVID-19, отримують свою підвищену на 300% зарплату в повному обсязі та без затримки", - резюмував він.

Як повідомлялося, прем'єр повідомив, що критичне погіршення ситуації з коронавірусом в десяти й більше областях може стати приводом для п

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА