14:05 12.06.2020

Суд залишив без розгляду позов Коломойського про розірвання договорів НБУ, Приватбанку та Мінфіну з їхніми юррадниками

1 хв читати

Солом'янський районний суд Києва 9 червня залишив без розгляду позов екс-акціонера Приватбанку Ігоря Коломойського до Національного банку України (НБУ), Міністерства фінансів і Приватбанку про визнання нечинними та розірвання їхніх договорів із компаніями Kroll, AlixPartners, Hogan Lovells і "Астерс".

Згідно з повідомленням, держава залучила ці компанії до фінансового розслідування діяльності колишніх власників Приватбанку. Уточнюється, що юридичні радники супроводжують судові процеси з націоналізації банку в Україні та за кордоном.

Регулятор зазначив, що суд залишив без розгляду поданий Коломойським у грудні-2017 позов через ненадання ним обґрунтувань позовних вимог.

"Ми вітаємо рішення суду. Вважаємо неприпустимим створення перешкод для розслідування подій, які призвели до багатомільярдної нестачі капіталу Приватбанку й додаткових витрат для держави на суму понад 155 млрд грн", - прокоментував рішення суду начальник управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук, якого цитує прес-служба.

Як повідомлялося, на початку 2018 року міжнародна компанія Kroll, які проводила судовий аудит Приватбанку, підтвердила, що банк був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, як мінімум, упродовж десяти років до націоналізації, що призвело до заподіяння банку щонайменше $5,5 млрд збитків.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА