Інтерфакс-Україна
18:16 12.06.2020

Російські найманці в п'ятницю чотири рази обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі, втрат немає - штаб ООС

1 хв читати
Російські найманці в п'ятницю чотири рази обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі, втрат немає - штаб ООС

Російські найманці з початку доби, 12 червня, чотири рази обстріляли українські позиції на Донбасі, втрат немає, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил.

"Сьогодні збройні формування Російської Федерації чотири рази порушили режим припинення вогню, застосувавши при цьому заборонені до розміщення на лінії зіткнення міномети калібру 82 мм, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Українські воїни у відповідь використали чергові вогневі засоби та припинили ворожі провокації", - йдеться в повідомленні штабу ООС на сторінці у Facebook.

Так, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", біля н. п. Верхньоторецького противник відкривав вогонь із гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів. Також поблизу н. п. Авдіївки ворог застосував ручні протитанкові гранатомети і стрілецьку зброю.

Крім того, українських захисників, які виконують завдання в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" біля н. п. Луганського ворог двічі обстріляв із мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.

"Від початку сьогоднішньої доби втрат у лавах об'єднаних сил немає", - зазначили в ООС.

На ділянках розведення №1, №2 та №3 режим "Тиша" дотримувався.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

City One Development ввела в експлуатацію сьому чергу кварталу "Новопечерські Липки"

Ускладнення руху транспорту та роботи підприємств очікується в Україні через ожеледицю та хуртовину

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА