Інтерфакс-Україна
19:23 12.06.2020

Єрмак обговорив із зовнішньополітичним радником Макрона деталі Мінського переговорного процесу

2 хв читати
Єрмак обговорив із зовнішньополітичним радником Макрона деталі Мінського переговорного процесу

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак і зовнішньополітичний радник президента Франції Еммануель Бонн під час зустрічі в Парижі детально обговорили перебіг Мінського процесу та двосторонню співпрацю України та Франції.

Як повідомляє прес-служба Офісу президента, українську делегацію, яка проводить низку зустрічей у Парижі, очолює віце-прем'єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, також до її складу входять міністр оборони Андрій Таран, міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, заступник керівника ОП Ігор Жовква і радник президента Руслан Демченко.

Так, Єрмак і Бонн обговорили підготовку майбутнього візиту президента Франції Еммануеля Макрона до України, який може відбутися до кінця 2020 року.

Зазначається, що керівник ОП розповів про зусилля України щодо інтенсифікації Мінського переговорного процесу, зокрема про перезавантаження української делегації.

"Україна робить усе можливе для повної імплементації Паризьких угод, що відкрило б можливість для проведення саміту лідерів держав "нормандської четвірки" в Берліні. Ми високо цінуємо зусилля з посередництва Франції та Німеччини як наших партнерів у "нормандському форматі". Сьогодні посилення нашої координації є дуже важливим", - сказав він.

Сторони також детально обговорили стан виконання домовленостей грудневого Паризького саміту у "нормандському форматі" в контексті підготовки до наступної зустрічі в Берліні, й погодилися з необхідністю якнайшвидшого її проведення.

Крім того, сторони також обговорили можливість зустрічі зовнішньополітичних радників лідерів країн "нормандської четвірки" протягом найближчих тижнів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Просування окупантів на минулому тижні пришвидшилось за рахунок Гуляйполя та Сіверська – DeepState

Петиція щодо контролю за шумом генераторів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

Затримано чоловіка, який шантажував українську співачку Олену Тополю

ВАКС розглядає арешт майна лідера "Батьківщини" Тимошенко

Ворог просунувся поблизу Сіверська, Костянтинівки та у Покровську, захопив майже 4 кв км - DeepState

Знеструмлено споживачів у п'яти областях після атак, у кількох регіонах діють аварійні відключення – Міненерго

Об'єкт критичної інфраструктури Харкова зазнав значних пошкоджень внаслідок ракетного удару

Шлях до миру в Україні обговорять у вівторок на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

Мінветеранів: 50 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

РФ вночі пошкодила п'ять енергооб'єктів на Чернігівщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА