19:07 15.06.2020

Зеленський: Трюдо згоден із необхідністю спрощення візового режиму для України

1 хв читати
Зеленський: Трюдо згоден із необхідністю спрощення візового режиму для України

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо згоден із необхідністю працювати над спрощенням візового режиму для українців.

"Радий, що Джастін Трюдо погоджується, що нам треба працювати над переглядом візового режиму для України для його спрощення. Джастіне, був радий чути. Що менше перешкод між нашими людьми, то міцніша дружба між Україною і Канадою", - написав він у своєму Twitter у понеділок.

Як повідомила прес-служба президента України, Зеленський у телефонній розмові з Трюдо висловив сподівання на досягнення прогресу в процесі поступової лібералізації Канадою візового режиму для громадян України і запропонував прискорити відповідну двосторонню роботу на рівні урядів.

"Ми маємо вже зараз окреслити часові рамки початку двостороннього візового діалогу. Можемо розпочати спрощення візового режиму з окремих категорій громадян, наприклад молоді, студентів, як говорили в Торонто торік. Очікуємо на прибуття в Україну групи канадських експертів для моніторингу стану відповідності України візовим критеріям Канади", - запропонував президент України.

У відповідь Трюдо зазначив, що, незважаючи на складну ситуацію, наразі є можливість переглянути візовий режим для його лібералізації, і над цим треба працювати.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА