Інтерфакс-Україна
19:19 15.06.2020

Зеленський подякував Трюдо за гуманітарну допомогу у 500 тис. канадських доларів і підтримку територіальної цілісності України

1 хв читати
Зеленський подякував Трюдо за гуманітарну допомогу у 500 тис. канадських доларів і підтримку територіальної цілісності України

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо й обговорив із ним заходи в обох країнах для протидії коронавірусу та можливості співпраці для подолання пандемії.

"Ми вдячні за гуманітарну допомогу Канади для протидії захворюванню в Україні по лінії Гуманітарного фонду ООН розміром 500 тисяч канадських доларів", - зазначив у розмові Зеленський, повідомляє в понеділок прес-служба глави держави.

Зеленський висловив подяку Трюдо за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Трюдо також передав слова підтримки дружині президента України Олені Зеленській, яка захворіла на COVID-19, як свого часу його дружина Софі Трюдо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про незаконний візит послів Бурунді, Гвінеї та Чаду до окупованого Криму: Це кричуще порушення міжнародного права

Четверо рятувальників постраждали внаслідок російських атак в Україні з початку доби

В експосадовця ДСНС виявили майже 13 млн грн необґрунтованих активів

У середу в більшості областей України очікуються значні дощі, грози, подекуди град і шквали

Шмигаль та Сирський обговорили з представниками Німеччини зміцнення обороноздатності України

Кондратюк закликала учасників Всесвітньої конференції голів парламентів бойкотувати заходи за участі Матвієнко

Командир батальйону "Вовки Да Вінчі" подякував СБУ за запобігання замаху

"Укртрансбезпека" продовжить на місяць перевірки вантажівок в Одеській та Миколаївській областях

Найближчої доби в більшості областей України очікуються дощі, місцями грози

Через авіаудар РФ по Біленьківській колонії загинуло 16 засуджених, ще 44 зазнали поранень, уточнив Мін'юст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА