Інтерфакс-Україна
08:57 16.06.2020

На Запорізькій АЕС встановили перший дезінфікувальний тунель

1 хв читати

На Запорізькій АЕС встановили перший дезінфікувальний тунель, всього їх отримано сім штук, повідомила прес-служба НАЕК "Енергоатом".

"У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС встановили перший дезінфікувальний тунель, який станція отримала від первинної профспілкової організації ДП НАЕК "Енергоатом", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що загалом таких тунелів отримано сім штук. Вони оснащені індикатором безконтактного вимірювання температури і функцією дезінфекції рук.

У прес-службі "Енергоатому" також повідомили, що "це додаткове джерело безконтактного діагностування та дезінфекції. Заправляються вони спеціальним дезінфікувальним розчином, із розрахунком на певну прохідність. Тому Запорізька АЕС буде готова до будь-яких змін епідемічної ситуації".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

28 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Окупанти втратили впродовж доби 1060 військовослужбовців - Генштаб

Одна людина загинула внаслідок ворожого обстрілу Херсона - МВА

Перспективи України після запровадження санкцій проти російської нафти покращуються - Стармер

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА