12:17 16.06.2020

ВР ухвалила закон про врегулювання процедури визначення статусу особи без громадянства

1 хв читати
ВР ухвалила закон про врегулювання процедури визначення статусу особи без громадянства

Верховна Рада проголосувала в другому читанні за законопроект №2335 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства".

Так, на пленарному засіданні у вівторок за відповідний документ проголосував 331 народний депутат.

Закон встановлює процедуру визнання особою без громадянства, що в подальшому дасть змогу таким особам законно перебувати на території України, отримати документ, що посвідчує їхню особу та підтверджує законність проживання на території України, - посвідку на тимчасове проживання та посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон.

Згідно із законом, люди, що отримали статус без громадянства і проживають у такому статусі на території України понад два роки зможуть отримати дозвіл на імміграцію та посвідку на проживання.

Також законом внесені зміни до Кодексу адміністративного судочинства та законів України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", "Про імміграцію", "Про безоплатну правову допомогу", "Про судовий збір", "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус", "Про виконавче провадження " тощо.

Як повідомлялося, 5 грудня за відповідний законопроект № 2335 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства" в першому читанні проголосував 361 народний депутат.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА