07:57 17.06.2020

Пентагон перешкоджає скороченню чисельності американських військових у Німеччині

1 хв читати
Пентагон перешкоджає скороченню чисельності американських військових у Німеччині

Міноборони США намагається уповільнити процес скорочення чисельності американського військового персоналу в Німеччині, про яке раніше оголосив президент Дональд Трамп, повідомила газета Washington Post.

"Трампу потрібен Пентагон для планування і виконання цього, але Пентагон йде цим шляхом занадто повільно. Це питання є лише останнім прикладом того, як воєначальники підміняють рішення головнокомандувача своїми судженнями. І відносини (між Трампом і військовими - ІФ) тільки погіршуються, а не поліпшуються", - пише видання.

Плани Трампа викликали заперечення з боку керівництва НАТО і уряду Німеччини. Представник США при НАТО Кей Бейлі Хатчінсон завила в зв'язку з цим, що процес "займатиме певний час", і "я не думаю, ніби щось конкретне вже прийнято".

Одна з причин, через яку процес часткового виведення військ вимагатиме значно більше часу, полягає в тому, що, на думку кількох високопоставлених чиновників адміністрації, Пентагон не поспішає розробити варіанти здійснення виведення, ті, яких хоче Трамп. Міноборони розглядає вимогу Трампа так, "як ніби воно не має повноважень для виконання президентського рішення, генерали фактично ігнорують його", йдеться в публікації.

Раніше Трамп оголосив про намір скоротити кількість американських військових у Німеччині на 9,5 тис. осіб з 35 тис., що перебувають там зараз.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА