18:21 17.06.2020

У Тернополі вводиться низка нових протиепідемічних обмежень

1 хв читати
У Тернополі вводиться низка нових протиепідемічних обмежень

У Тернополі вводиться низка нових обмежень для боротьби з поширенням COVID-19, повідомляє Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом у соцмережі Facebook.

"Сьогодні на засіданні Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом вирішили: заборонити масові заходи (за виключенням проведення ЗНО та пов’язаних із діяльністю об’єктів критичної інфраструктури); заборонити у закладах громадського харчування святкування масових, тривалих заходів (урочисті події, весілля)", - зазначено у повідомленні.

У закладах громадського харчування клієнтам дозволяється перебувати до двох годин із дотриманням протиепідемічних заходів.

Керівники торговельно-розважальних центрів та ринків мають забезпечити розмежування потоків відвідувачів (окремий вхід, окремий вихід), проводити обов’язковий температурний скринінг, поновити дистанційну розмітку для відвідувачів. Діяльність закладів, які не зможуть виконати зазначені умови, буде заборонена.

Перевезення пасажирів може здійснюватися виключно у масках. Кількість пасажирів не має перевищувати кількість сидячих місць.

"Із 18 червня щодня перевірятимуть громадський транспорт, ринки, ТРЦ міста, аби пересвідчитись наскільки там дотримуються обмежувальних заходів", - наголошують у штабі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У лютому українські дрони уразили та знищили цілей противника на 22% більше порівняно із січнем

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА