Інтерфакс-Україна
21:19 17.06.2020

Бюджетний комітет Ради не схвалив перенаправлення 2,7 млрд грн МВС на доплати працівникам з боротьби з COVID-19

2 хв читати
Бюджетний комітет Ради не схвалив перенаправлення 2,7 млрд грн МВС на доплати працівникам з боротьби з COVID-19

Комітет Верховної Ради з питань бюджету на своєму засіданні в середу не схвалив виділення Міністерству внутрішніх справ 2,7 млрд грн з фонду з питань боротьби з коронавірусом на доплати працівникам, задіяним у боротьбі з COVID-19, заявив секретар комітету і депутат фракції "Голос" Володимир Цабаль.

"Щойно бюджетний комітет Верховної Ради не погодив перенаправлення Міністерству внутрішніх справ 2,7 мільярдів гривень з фонду з боротьби з коронавірусом. Нагадаю, що на початку тижня уряд видав розпорядження, згідно з яким це перенаправлення мало відбутися: майже 5% від величини цього фонду на доплати поліції, прикордонникам, які нібито задіяні в боротьбі з COVID-19", - розповів Цабаль агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.

За словами депутата, насправді, доплати були розраховані не тільки на співробітників МВС, задіяних у протидії епідемії коронавірусу, а й на інших правоохоронців та співробітників підлеглих міністерству служб.

"Чому "нібито"? Тому що, як ми сьогодні з'ясували на комітеті, ці доплати планувалося робити майже всім співробітникам МВС - як тим, хто дійсно боровся з COVID-19, так і тим, хто не боровся, а бив активістів і народного депутата Романа Лозинського під час акції на підтримку Сергія Стерненка. З'ясувалося також, що уряд проголосував за таке рішення без узгодження з Міністерством фінансів. Додаткові розрахунки, які МВС нібито направило до Мінфіну, там так і не бачили, що офіційно підтвердили в комітеті", - додав секретар бюджетного комітету.

Він вважає, що уряд дискримінує медичних працівників, віддаючи перевагу правоохоронним органам у період пандемії: "І особливий цинізм полягає в тому, що, поки медики не отримують захисту і обіцяних доплат, МВС претендує на гроші, значно більше, ніж потрібно медикам. Виглядає так, що, на думку уряду, в нас з COVID-19 бореться МВС, а лікарі - ні".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА