Інтерфакс-Україна
07:59 18.06.2020

У Харкові планується створити єдину систему відеоспостереження

2 хв читати
У Харкові планується створити єдину систему відеоспостереження

Влада Харкова спільно з правоохоронними органами працює над створенням в місті єдиної системи відеоспостереження.

"Ми бачимо дуже потужний фундамент для реалізації даного проекту і розуміємо, для того щоб якісно підняти рівень безпеки в місті, треба зробити не так багато", - цитує прес-служба заступника міського голови Харкова Олега Дробота.

За його словами, в місті вже встановлено понад 3,5 тис. камер, є програмне забезпечення і якісний інтернет-зв'язок між місцями, де встановлені камери.

"Наше завдання сьогодні - об'єднати всі ці камери в одну систему, щоб правоохоронці могли отримувати доступ до цього відеопотоку не за паперовими запитами, які обробляються кілька днів, а автоматично. Ця інформація повинна бути з цифровим слідом і відповідною аналітикою, яка дозволить оперативно відпрацьовувати ситуації щодо різних правопорушень", - сказав Дробот.

Він повідомив, що Нацполіція надала інформацію про те, де ще необхідно встановити додаткові камери, які завдання вони мають виконувати і якою аналітикою володіти.

"Встановлені в потрібних місцях 300 камер можуть на десятки відсотків збільшити розкриваність злочинів, зменшити рівень злочинності і загалом підвищити безпеку в місті", - сказав Дробот.

Він нагадав, що система відеоспостереження вже є в навчальних і медичних установах, більшості парків, скверів та місцях масового перебування людей. Також частина камер встановлена на перехрестях і магістралях міста, деякі з них оснащені функцією розпізнавання номерних знаків, кольору автомобіля тощо.

Планується, що після впровадження єдиної системи відеоспостереження вся інформація з міських камер буде надходити на центральний сервер, розміщений на базі міськради, а доступ до неї буде надано тільки відповідним правоохоронним органам і міським структурам.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Велика Британія і США підпишуть "проривну" технологічну угоду під час візиту Трампа

Запорізька область зазнала 475 ударів окупантів за добу, пошкоджено житлові будинки — ОВА

Окупанти за добу втратили 880 осіб та 102 од. спецтехніки - Генштаб

14 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Рубіо обговорить із Нетаньягу можливу анексію Ізраїлем частини Західного берега – ЗМІ

ВМС ЗС в ніч на 11 вересня уразили комунікаційний вузол ЧФ РФ у Севастополі

Чернігівщина облаштовує антидроновий захист доріг на кордоні з Росією

На Київщині пошкоджено залізничну інфраструктуру: поїзди курсують в об’їзд, трьом жінкам надана медична допомога – Калашник

Поїзд №73 Харків – Перемишль вирушив зміненим маршрутом, очікується затримка щонайменше на 4 години — УЗ

Рівненщина прийняла ще 34 евакуйованих із Донеччини, серед них 12-ти річний хлопчик

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА