Інтерфакс-Україна
12:42 19.06.2020

Кличко: В лікарнях Києва з коронавірусом перебувають 222 пацієнти, 47 із них - у важкому стані

2 хв читати
Кличко: В лікарнях Києва з коронавірусом перебувають 222 пацієнти, 47 із них - у важкому стані

У стаціонарах лікарень Києва з діагнозом "коронавірус" станом на п'ятницю, 19 червня, перебувають 222 пацієнти, 47 - у важкому стані, заявив мер міста Віталій Кличко.

"У лікарнях міста з діагнозом "коронавірус" перебувають 222 пацієнти, зокрема 7 дітей. 57 осіб - із підозрою на COVID-19, зокрема й 5 дітей. 47 хворих - у важкому стані. Троє з них підключені до апаратів штучної вентиляції легенів", - повідомив Кличко під час онлайн-брифінгу в п'ятницю.

Він також зазначив, що запалення легенів у стаціонарах лікують 420 пацієнтів. Лише за минулу добу з цим діагнозом госпіталізували 62 людини.

Мер також повідомив, що станом на ранок п'ятниці ще у 92 жителів Києва лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус.

"Кількість жителів Києва, у яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилася на 92 людини. Один випадок - летальний. Загалом від коронавірусу померли 96 жителів Києва. На сьогодні в столиці вже 4 176 підтверджених випадків захворювання на COVID-19", - сказав Кличко.

Так, серед хворих 49 жінок, віком від 20 до 92 років, і чотири дівчинки - від 11 до 16 років. А також 37 чоловіків, віком від 19 до 84 років, і двоє хлопчиків, яким 10 місяців і 4 роки.

До лікарень столиці госпіталізували сімох пацієнтів. Решта - на самоізоляції, під контролем лікарів. Одужали за минулу добу 46 людей. Загалом коронавірус подолали 1 332 жителі столиці.

"Найбільше випадків захворювання виявили в Солом’янському районі - 14, Оболонському - 13, Святошинському районі - 12 випадків і в Подільському - 11", - зазначив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА