Інтерфакс-Україна
16:22 19.06.2020

У Києві відновила роботу станція метро "Площа Льва Толстого", інформація про мінування не підтвердилася

1 хв читати
У Києві відновила роботу станція метро "Площа Льва Толстого", інформація про мінування не підтвердилася

У Києві відновила роботу станція метро "Площа Льва Толстого", яку було раніше закрито через анонімне повідомлення про мінування, повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен".

"Увага! Станцію "Площа Льва Толстого" і пересадку відкрито на вхід і вихід. Вибухонебезпечних предметів не виявлено. Метрополітен працює у звичайному режимі!" - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна екстрадувала громадянина Німеччини - колишнього військового ЗСУ

В Покровську під час обстрілу поранені троє дітей

Пєсков підтвердив інформацію про підготовку розмови Путіна й Трампа у вівторок

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА