19:40 19.06.2020

Кабмін України рекомендує суб'єктам господарювання в період карантину встановити гнучкий графік роботи і пізніше починати робочий день

2 хв читати
Кабмін України рекомендує суб'єктам господарювання в період карантину встановити гнучкий графік роботи і пізніше починати робочий день

Кабінет міністрів України рекомендує суб'єктам господарювання на період дії карантину внести зміни до режиму і починати роботу о 9:00, 10:00 або більш пізній час.

Згідно з постановою уряду №500 від 17 червня 2020 року, органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності доручено забезпечити на період дії карантину застосування там, де це можливо, гнучкого режиму робочого часу, який передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, дистанційну роботу. Зміни вводяться з метою обмеження скупчення громадян у транспорті і на шляхах проходження на роботу і з роботи.

Також суб'єктам господарювання на період дії карантину рекомендовано (в разі необхідності) внести зміни до режиму їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9:00, 10:00 або більш пізній час.

Встановити початок роботи о 10:00 або більш пізній час рекомендується підприємствам оптової і роздрібної торгівлі, які займаються ремонтом автотранспортних засобів і мотоциклів, поштовою та кур'єрською діяльністю, тимчасовим розміщенням і організацією харчування, страховою діяльністю, установам освіти, наданням соціальної допомоги, мистецтва, спорту, а також підприємствам сфери розваг і відпочинку.

Крім того, місцевим державним адміністраціям доручено розробити спільно з органами місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання питання про можливість введення на період дії карантину графіків роботи підприємств, установ, організацій, що передбачають різний час початку (закінчення) їх роботи в залежності від територіального розташування, галузевої приналежності, специфіки виконання робіт або надання послуг.

Серед іншого, органам місцевого самоврядування рекомендовано розробити (скоригувати) маршрути руху громадського транспорту з урахуванням мінливих графіків роботи підприємств, установ, організацій для забезпечення можливості переміщення працівників на роботу і з роботи.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Канаді кількість хворих COVID-19 перевищила 104 тис., понад 8,6 тис. людей померли

ВАКС досліджував ще три томи доказів у справі Насірова і 41 том - у "газовій справі" Онищенка

У Львові наповненість стаціонарів у міських лікарнях сягнула 95%

Директора харківського КП і його підлеглого судитимуть у справі про смерть підлітка на спортмайданчику в містечку для переселенців

Мінфін виділив 7,6 млн грн на фінансування Національного центру Довженка

ВООЗ закликала країни "прокинутися" і продовжити боротьбу з пандемією COVID-19

У Франції починають розслідування діяльності екс-прем'єра під час пандемії COVID-19

Туреччина буде головним напрямком для українських туристів у 2020 році

Українська судова влада давно відірвалася від реального життя і перетворилася в елітну службу, яка обслуговує грошові потоки

Смолій сподівається на повторне призначення його заступника Чурія Радою НБУ 6 липня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА