08:56 22.06.2020

Федеральний суд не став забороняти продаж мемуарів Болтона

1 хв читати
Федеральний суд не став забороняти продаж мемуарів Болтона

Федеральний суд виніс рішення на користь колишнього радника президента США з питань національної безпеки Джона Болтона за позовом Мін'юсту в зв'язку з публікацією книги "Кімната, де це сталося: мемуари Білого дому".

Як повідомляє агентство Associated Press, суддя Ройс Ламберт підкреслив, що Болтон дозволив собі "грати з національною безпекою США", оскільки опустив процес перевірки, яка покликана припиняти витік секретних даних при публікації мемуарів за авторством чиновників.

З урахуванням того, що книга вже надрукована і 200 тис. примірників вже перебувають у розпорядженні книгарень, суддя визнав непотрібним забороняти продаж.

Книга Болтона повинна побачити світ 23 червня.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Болтон включив до своїх мемуарів про роботу в Білому домі секретну інформацію. У зв'язку з цим адміністрація Трампа подала в суд екстрену заяву з проханням про заборону публікації книги.

Перед виходом книги у ЗМІ з'явилися витяги з мемуарів Болтона, в яких він охарактеризував Трампа як мало обізнану, що не цікавиться геополітикою і легко піддається маніпуляції людину.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА