10:03 22.06.2020

Кабмін прибрав із постанови про загальноукраїнський карантин заборони для громадського харчування, ТРЦ, готелів і закладів культури

2 хв читати
Кабмін прибрав із постанови про загальноукраїнський карантин заборони для громадського харчування, ТРЦ, готелів і закладів культури

Кабінет Міністрів виключив з оновленої постанови щодо продовження карантину з 22 червня до 31 липня пункт про заборону роботи закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо) і торговельно-розважальних центрів, готелів та баз відпочинку, закладів культури і розважальної діяльності, фітнес-центрів.

Згідно з оприлюдненим у п'ятницю документом, тепер у цьому пункті забороняється лише діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Раніше Кабмін робив виняток із заборони роботи закладів громадського харчування, ТРЦ і готелів, наприклад, дозволяючи обслуговування чотирьох відвідувачів за столиком на вулиці з дистанцією між столиками 1,5 м або роботу магазинів в ТРЦ, а також запроваджував додаткові послаблення в регіонах, які відповідали визначеним ознакам.

В оновленій постанові залишилася тільки заборона на проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше ніж однієї людини на 5 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. На організатора заходу покладено відповідальність за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 м.

Раніше цей пункт також звучав жорсткіше: заборонялося проведення таких заходів із кількістю учасників більше ніж 10 осіб. Виняток робився для роботи держорганів та органів місцевого самоврядування, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних, навчально-тренувальних професійних спортивних клубів командних видів спорту, а також екскурсійного обслуговування груп у кількості до 50 осіб.

У новій карантинній постанові, яка набуває чинності з 22 червня, право встановлювати обмеження на роботу громадського харчування, готелів, проведення масових заходів, роботу спортзалів або закладів культури, надано регіонам зі значним поширенням COVID-19 за поданням головного державного санітарного лікаря регіону.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Канаді кількість хворих COVID-19 перевищила 104 тис., понад 8,6 тис. людей померли

ВАКС досліджував ще три томи доказів у справі Насірова і 41 том - у "газовій справі" Онищенка

У Львові наповненість стаціонарів у міських лікарнях сягнула 95%

Директора харківського КП і його підлеглого судитимуть у справі про смерть підлітка на спортмайданчику в містечку для переселенців

Мінфін виділив 7,6 млн грн на фінансування Національного центру Довженка

ВООЗ закликала країни "прокинутися" і продовжити боротьбу з пандемією COVID-19

У Франції починають розслідування діяльності екс-прем'єра під час пандемії COVID-19

Туреччина буде головним напрямком для українських туристів у 2020 році

Українська судова влада давно відірвалася від реального життя і перетворилася в елітну службу, яка обслуговує грошові потоки

Смолій сподівається на повторне призначення його заступника Чурія Радою НБУ 6 липня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА