19:16 23.06.2020

У законі про держмову мають бути положення, що дозволяють розвивати українську мову

1 хв читати
У законі про держмову мають бути положення, що дозволяють розвивати українську мову

У законі про державну мову мають бути положення, які давали б можливість розвивати українську мову, вважає голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Ми в законі закладаємо умови, які є батогом, а потрібно було б закладати умови, які давали б можливість розвиватися українській мові. Наприклад, створювати умови для вироблення контенту українською мовою. Йдеться про бонуси, зокрема й податкові… Частина позиції є, вона вже інтегрована в українське законодавство. Але якщо ми говоримо, наприклад, про омбудсменів ... ми сьогодні теж бачимо пропозиції, які сьогодні існують, я думаю, що це теж не додаватиме консолідації суспільству", - сказав Разумков в інтерв'ю "UA: Українське радіо" у вівторок.

Відповідаючи на запитання, чи потрібен омбудсмен з питань української мови, спікер ВР сказав: "Українська мова є державною мовою, якщо ми говоримо про омбудсменів, то давайте, щоб він захищав інтереси всіх громадян".

При цьому Разумков нагадав, що нині на розгляді парламенту немає законопроектів, які пропонували б зміни до закону про функціонування української мови як державної.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА